Adriana Tour Františkovy Lázně
de
 • Pražský orloj
  Pražský orloj
 • Karlovy Vary
  Karlovy Vary
 • Kladská
  Kladská
 • Večerní zpívající fontána - Mariánské Lázně
  Večerní zpívající fontána - Mariánské Lázně

Výlety a transfery z Františkových Lázní

Vydejte se s námi za krásami a zajímavostmi Karlovarského kraje, hlavního města kultury pro rok 2015 - Plzně. Celodenní výlet věnujeme také návštěvě Prahy. Nabízíme Vám i možnost zajištění a organizace výletu dle Vašich přání a požadavků.

Pravidelně organizujeme zajímavé a oblíbené výlety z Františkových Lázní. Dobrou příležitostí k poznání Karlovarského kraje jsou naše okružní výlety, jako jsou Chebsko, Slavkovský les či Krušné hory. Nabízíme Vám možnost navštívit sousední lázeňská města - Mariánské Lázně či Karlovy Vary. Naši úplnou nabídku naleznete v přehledu výletů

K přepravě využíváme vlastních menších autobusů. Výlety doprovázejí naši profesionální průvodci. Skupiny tak nejsou příliš velké a průvodce má možnost se více věnovat případným individuálním dotazům klientů. 

Náš tým je Vám k dispozici také s přípravou a zajištěním Vašich vlastních výletů. Pro inspiraci si prohlédněte nabídku našich výletů. Nabízíme Vám možnost zajištění dopravy, průvodce, rezervace prohlídek apod.


Aktuální nabídka výletů

V současné době Vám nabízíme následující výlety:

1

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST:

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na pozici referenta do naší cestovní agentury ve Františkových Lázních. Pracovní doba pondělí až pátek. Německý jazyk podmínkou. Bližší informace pouze telefonicky: 777 262 640.

Potřebujete více informací?

Neváhejte a kontaktujte nás.
Rádi Vám poradíme: (+420) 776 262 026

kontakt

Vaše nejoblíbenější výlety

Mariánské Lázně Praha Chebsko - okružní jízda Slavkovský les - okružní jízda Krušné hory - okružní jízda

Více našich výletů
Top